Meestele tehakse vaieldamatult lahedamaid asju. Vahel on naiste T-särgid selline ninnu-nännu ja roosamanna, et anna kannatust.

Seepärast käingi sisukama sõnumiga T-särke Stockmannist jahtimas. Tänu sellele on mul täiesti igioma „Bad Choices Make Good Stories“ olemas. Kuigi nüüdseks veitsa kulunud.

Tahate või mitte, aga isegi meeste pidžaamapüksid on ägedamad kui naistel. Ühel jõuluõhtul istusime õega pidžaamades, kõrge kontsaga kingad jalas ja pärlid kaelas. Vot see oli õhtu, mida mäletada!

Ausalt öeldes ei meeldi mulle riideid laenata. Võib-olla pärineb see ajast, mil sai elatud ühikas ja kunagi ei teadnud, kes on riidekapi kallal käinud ja sind tühjade pihkudega jätnud. Ja kui hea sõbranna on sinu ainsa laheda pintsaku pesumasinasse pannud, tahaks talle teate-küll-mida-teha. 🙂

Olen taaskasutuse usku ja üldjuhul põgenen poest, kus teismeline koormab oma käsivarrele riidekuhja. Kohutav on vaadata, kui palju asju toodetakse ja seepärast usun stiili ning isikupärasse. Ega asjata öelda, et elegantsi on võimalik saavutada hulga eksimuste hinnaga!

Less is more!

Mulle meeldib mõtteviis, et annan kobedale asjale uue hingamise, ja  põhimõtteliselt ei osta ühtegi asja sildiga Made in China. Ükskord läksin Kärdla kohvikutepäeval Moe Muusast suvekleiti ostma, aga väljusin hoopis vana Rootsi rannavalve jakiga. Lasin õmblejal panna sellele kärtskollase atlassvoodri ja jakk on nagu kompu. Mis siis, et mulle veitsa suur, aga ongi lahe sinna maavillane kampsun alla sätitada.

Kui poeg oli teismeeas, oli mul hunnis lahedaid pusasid. Nüüd, mil ta on suureks kasvanud, pean asju virutama mehelt. Nimelt neid, mida ta enam ei vaja.

 

Fotod: Stanislav Moškov

Kuigi pärast Nipiraamatu tarbeks pildistamist tahtis mees teada, KUIDAS see pluus minu kätte sai. Daa! Ise andis, aga nüüd nõuab tagasi. Väites, et see nägi pildil nii hea välja! Ma ütlesin seepeale, et äkki mõni vana peika vaatab ka mu pilti ja tahab mind tagasi, sest näen nii hea välja. Tüüp vangutas pead ja läks õue muru niitma. Öeldes, et minuga juba igav ei hakka!

Nii nagu mul ei hakka kunagi igav Nipiraamatuga!

❤️

Originaaltekst rubriigis “Sõbra kapi kallal” veebruar 2019 Nipiraamat

«Meestele tehakse vaieldamatult lahedamaid asju. Kui naistele pakutakse sageli ninnu-nännut, siis meeste T-särgid on hoopis sisukama sõnumiga.

Isegi pidžaamapüksid on neil ägedamad! Minagi saan oma mehelt asju, neid, mida tema enam ei vaja: triiksärke, lipse (neid passib hästi vööna kanda), käekelli (kuigi need pean ikka tagasi andma!), ka ühe villase Yves Saint Laurenti pintsaku tõstsin mehe kapist oma kappi.
Meesteriideid endale sobivaks kohandada on lihtne – paned aga triiksärgi selga, käärid käised üles, kontsad alla, lööd pärlid kaela ja voilà! Kohe teine tubakas!»
❤️
Ewa-Kaisa
meestesse uskuja